שאלות נפוצות

מה זה קידום אתרים ומדוע זה חשוב?

קידום אתרים הוא תהליך אופטימיזציה של האתר שלך לטובת ראות מוגברת ובהמשך לתנועה רבה יותר. זה נעשה על ידי הגדלת דירוג דף האינטרנט של העסק שלך בדף תוצאות מנוע החיפוש. אם לא תעשה שום מאמץ באמצעות SEO, המתחרים שלך יופיעו מעליך בחיפושים הקשורים למוצרים שלך. מטרת קידום אתרים היא להביא יותר מבקרים לאתרכם, כך שתוכלו להשיג רווחים מקסימליים.

מדוע העסק שלי לא נמצא בעמוד הראשון של תוצאות גוגל?

בניית אתר אינטרנט לא אומר שאתה תופיע אוטומטית בדף הראשון של תוצאות גוגל. ישנן מספר פעולות על מנת להתברג בדף הראשון. מילות המפתח שאליהן אתה ממקד, אתרים המקשרים לדף שלך (איכות וכמות כאחד), והאם גוגל רואה את האתר שלך כאיכותי וסמכותי, כל אלה משוכללים בדירוג האתר שלך בגוגל ותוצאות של מנועי חיפוש אחרים. כאשר האתר שלך מותאם למטרות קידום אתרים, יש לך סיכוי גדול בהרבה להופיע בתוצאות חיפוש. SEO, או אופטימיזציה למנועי חיפוש, כוללים אסטרטגיות טכניות וממוקדות תוכן כאחד שנועדו לשפר את דירוג האתר בגוגל, להגדיל את התעבורה באתר האורגני ואת פוטנציאל ההכנסות שלו. למידע נוסף על שירותי קידום האתרים/SEO שלנ לחצו כאן.

כמה זמן עד שאראה תוצאות משירותי קידום אתרים?

התוצאות יכולות להשתנות בהתאם למספר גורמים כמו כמה מהר (או לאט) לוקח לאתר להטען במלואו, גודל האתר וסמכות הדומיין הנוכחית שלך, כמות ואיכות התוכן שאתה יוצר ואיך זה מגיע אל קהל היעד שלך ואת הקושי הספציפי של מילות המפתח שאתה רוצה לדרג בהתאם לדירוג המתחרים שלך. באופן כללי מילות מפתח תחרותיות קלות לוקחות בדרך כלל כ 1-3 חודשים עד לדרגה, בינוניות בסביבות 6 חודשים, ומילות מפתח קשות עשויות לארוך עד שנה או יותר ברוב המקרים. בנוסף, אתר חדש לגמרי לוקח קצת יותר זמן להציג תוצאות מאשר אתר קיים. כל אלה הם דוגמאות כלליות ומשתנות ממקרה למקרה. קידום אתרים לוקח זמן, אך כאשר הוא מתבצע נכון, ישפיע ובסופו של דבר יגדיל את התנועה האורגנית ואת ההחזר על ההשקעה שלך.

מהי בניית קישורים?

בניית קישורים היא אסטרטגיית קידום אתרים הכוללת הגדרת אתרים אחרים לקישור לדף באתר האינטרנט שלך. בניית קישורים חשובה מכיוון שככל שיש לך קישורים איכותיים יותר לאתר שלך, כך האתר שלך בונה יותר סמכות, ובסופו של דבר התוצאות והדירוג של האתר שלך גבוהים יותר. בניית קישורים גורמת לאתר שלך להיראות אמין יותר למנועי החיפוש. עם זאת, פשוט אין צורך בכמויות של קישורים לאתר שלך, אלא חשובה האיכות. גוגל חכם, ואם הם רואים שהאתר שלך מקושר על ידי המון אתרי "זבל", אתה יכול להיענש. למידע נוסף על שירותי בניית קישורים שלנו לחצו כאן.

כמה עולה קידום אתרים?

שירותי קידום האתרים שלנו מתחילים מ- 2,000 לחודש. התמחור תלוי בסוגי השירותים המדויקים הדרושים, בתחרות הקיימת בשוק וביעדי השיווק הספציפיים שלך. האסטרטגיות שלנו לקידום אתרים משתנות מעסק לעסקים ומתאימות למטרות הייחודיות שלך.

האם אוכל לשלם עם ביטקוין?

אנו מקבלים ביטקוין עבור כל דמי השירות לקידום אתרים. פשוט יידע אותנו כשאתה פנה אלינו.

מהם תיאורי מטא והאם הם חשובים?

תיאורי מטא הם פיצולי הטקסט הקטנים שמתארים את תוכן העמודים שעולים בתוצאות החיפוש שלך. זה היה נחוץ לסורקים ללמוד על תוכן הדף שלך, אך הדברים השתנו בתקופה האחרונה. כעת, הם מועילים יותר למשתמש לדעת על מה הדף שלך, ומאלץ אותו ללחוץ, ולכן הם עדיין גורם חשוב לאסטרטגיית קידום האתר שלך מכיוון שנתוני מטא יכולים להשפיע ישירות על אופטימיזציית קליקים ושיעור המרות.

כמה חשוב שמילות מפתח מותאמות במיוחד יהיו בתחום שלי?

הגזמה עם מילות מפתח אינה דבר טוב אף פעם. ברור שאם במקרה יש בדומיין מילות מפתח רלוונטיות, גם זה לא יפגע בך. פשוט אל תגזים עם האופטימיזציה.

בכמה מילות מפתח עלי להשתמש בכל עמוד?

אין מספר מדויק של מילות מפתח בהן אתה אמור להשתמש בכל עמוד. למעשה, אילוץ של יותר מדי מילות מפתח לדף (מילוי מילות מפתח) יכול למעשה להיענש על ידי מנועי חיפוש. רק וודא שהתוכן שאתה משתף הוא רלוונטי וידידותי למשתמש, ותמצא המון הזדמנויות להשתמש במילות המפתח שלך באופן שלא נראה מאולץ או לא טבעי.

מה ההבדל בין קישורים פנימיים וקישורים נכנסים?

קישורים פנימיים הם קישורים באתר שלך. פירוש הדבר שמשתמש ילחץ על קישור בדף אחד באתר שלך, והוא יעביר אותם לדף בדף אחר באתר שלך. לעומת זאת קישורים נכנסים הם קישורים שלוקחים את המשתמש לאתר אחר.

כמה קישורים מומלץ להוסיף בכל עמוד?

שוב, אין מספר קסמים של קישורים שדף אינטרנט צריך להיות. בנוסף, בעל קישורים רבים מדי, בדיוק כמו שיש יותר מדי מילות מפתח, יכולות להופיע כספאמית ויכול להיות שיענש על ידי מנועי החיפוש. חשבו על המשתמש, והוסיפו קישורים רק כאשר יהיה להם ערך לכך.

מה זה robots.txt?

Robots.txt הוא עמוד שמשמש את מנועי החיפוש כדי להשיג מידע חשוב על הדפים שהאתר רוצה להיסרק. אם אתה רוצה לבדוק את דף robots.txt של אתר, פשוט הקלד את הדומיין שלו ואחריו /robots.txt.

מדוע חשוב להוסיף טקסט alt לתמונות?

אתה רוצה שהתמונות שלך יופיעו בחיפושים נכון? מנועי חיפוש לא יכולים לראות תמונות פיזית, ולכן הם סומכים על טקסט ה- alt שלך כדי לומר להם מה התמונות. טקסט Alt הוא גם מועיל אם דף האתר שלך לא נטען, ומאפשר למשתמשים לקרוא על מה התמונה מתייחסת ללא קשר.

האם אתם מקבלים לקוחות חדשים בתקופת הקורונה?

חד משמעית כן! בעקבות הקורונה הביקוש לקידום אתרים אורגני עלה.

בנוסף, אנחנו מציעים מחירים נוחים על מנת לסייע לעסקים שבקשיים בתקופה מאתגרת שכזאת.